Dlaczego MY ?

Nasz zakład powstał w 1995 r. Początkowo opierał się on na działalności rodzinnej, która na przestrzeni prawie 20 lat przekształciła się w sprawnie funkcjonujący zakład produkcyjny. Zakup nowych terenów, maszyn oraz doskonalenie technologii produkcji przyczyniły się do zwiększenia skali działalności przedsiębiorstwa. Obecnie w naszej ofercie produktowej znajdują się szerokiej gamy wyroby z drewna, mające swe zastosowanie w domach i ogrodach. Nieustannie pracujemy nad nowymi wzorami, które sukcesywnie wprowadzane są do sprzedaży.  Jesteśmy także otwarci na Państwa propozycje realizacji indywidualnych zamówień.

Strategia funkcjonowania firmy opiera się na haśle:
ESTETYCZNIE, SOLIDNIE I EKOLOGICZNIE .
Dotyczy to zarówno oferowanych wyrobów, które posiadają ciekawe wzornictwo, wysokie walory użytkowe, jak również kultury organizacyjnej pracy. Dzięki wypracowanej technologii produkcyjnej połączonej z doświadczoną kadrą pracowniczą i posiadanym parkiem maszynowym oraz panująca w zakładzie atmosferą oferowane wyroby są wysokiej jakości.

Mimo masowej produkcji wyroby wytwarzane są z należytą precyzją
i starannością. Duży wpływ na to ma również lokalizacja zakładu. Dzięki położeniu na obszarze dawnej Puszczy Sandomierskiej zakład posiada łatwy dostęp do wysokiej jakości drewna sosnowego certyfikowanego FSC®. Wybieramy sprawdzone materiały pod względem ich pochodzenia i trwałości. Drewno zostaje odpowiednio wysuszone, co zwiększa jego odporność na wypaczanie. Nasze wyroby w wersji naturalnej nie wymagają stosowania chemii, jedynie te znajdujące się na zewnątrz potrzebują zabezpieczenia przed negatywnym działaniem czynników atmosferycznych.

 

Oferujemy produkty w ilościach hurtowych. Współpracujemy z różnymi firmami w krajuUnii Europejskiej. Wyroby dostarczamy za pośrednictwem spedycji – niższe ceny lub Państwa transportem.

 

 

Zachęcamy do kontaktu w celu wyceny zamówień.